המלצות
המלצות
 שיפוץ דירה בת 75 מ"ר בתל אביב

גברת ארנסון תכננה את השיפוץ בדירה שלנו בתל אביב. הדירה די קטנה (כ-75 מ"ר) ולא עברה שיפוץ מאז 1933. לפני שקיבלנו את התכנית היו לנו ספקות אם אפשר לשנות מבנה ישן למודרני עם כל הדרישות החדשות. גברת ארנסון לא רק מצאה פתרונות יצירתיים למטבח, חדר רחצה, מכונת הכביסה, שני חדרי עבודה עם 2500
ספרים, אלא גם תכננה דלתות, ארונות ותאורה מקסימים. היא מאד קפדנית ומדויקת לגבי הפרטים בתכניות ולא התפשרה עם הסוחרים והעובדים כשבדקה את העבודה.

תודות לגברת ארנסון השיפוץ היה חוויה מקסימה ואנחנו אסירי תודה על הדירה המשופצת והיפה שלנו.
תודה!


 דירת קבלן, 105 מ"ר, ראשון לציון

לנגה היקרה,

לאחר תהליך ארוך של תכנון חלוקת הפנים של הדירה, הכנת תכניות אינסטלציה, חשמל, מיזוג, חיפויים וריצוף, בניית גבס, ותכניות נגרות, הגענו לשלב שבו אנו כבר נהנים מהגשמת התכניות (והחלומות) ואנו רוצים להודות לך על עבודתך המרובה.

השקעת מחשבה מעמיקה בתכניות המגוונות שהצגת בפנינו וחשפת בפנינו פתרונות יצירתיים תוך כדי הקשבה מרובה והתייחסות מלאה לרצונותינו וצרכינו.

תמיד היית נגישה וזמינה לכל בקשה וגילית גמישות רבה לכל שינוי שנדרש היה לעשותו.

היית מעורבת באופן מלא בתהליך והדבר התבטא בקשר החם והיחס האישי שנתת לנו לכל אורך הדרך. הרגשנו חופשיים להתייעץ איתך ולהסתייע בך בקבלת ההחלטות. ההתלהבות, ההתמדה, ותשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר היו שזורים בעבודתך בכל שלב.

אנו מודים לך שלא התפשרת על רעיונות עיצוביים מחד, והצלחת להפוך אותם לישימים ופרקטיים מאידך.

תודה רבה,


 שיפוץ דירה בת 105 מ"ר במגדל בתל אביב

נגה ארנסון היא מקצוענית. העבודה שלה מדויקת, עומדת בזמנים ויצירתית. הערך הגדול ביותר שלה הוא היכולת לעבוד עם אנשים, להקשיב להם ולהשתמש בכישרון שלה כדי להתאים את התכנון לצרכיהם ולהגשים את חלומם. אני אשכור את שרותיה שוב ושוב.


 |  ראשי |  הוספה למועדפים  | 
נגה ארנסון-עיצוב ואדריכלות פנים- www.noga-arenson.co.il © כל הזכויות שמורות
נגה ארנסון כתובת: הגולן 88ב` תל אביב 69716 טלפון: 03-6488911 נייד: 0544-466073
נגה ארנסון - אדריכלות ועיצוב פנים www.noga-arenson.co.il © כל הזכויות שמורות
Remodeling and Home Design Tel Aviv Architects & Designers
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל